Biuletyn Informacji Publicznej Instytucja Kultury Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Zbiory

W Oddziale Książki Mówionej można wypożyczyć audiobooki nagrane na płytach CD i kasetach magnetofonowych. Szczegóły na temat zbiorów oraz zasady korzystania dostępne w opisie agendy - Czytelnia i Wypożyczalnia Książki Mówionej .

W Oddziale Muzycznym można wypożyczyć muzykę klasyczną z różnych epok,  folklor polski i innych narodów, muzykę rozrywkową, jazz oraz bajki dla dzieci nagrane na płytach CD, kasetach magnetofonowych oraz płytach analogowych. Szczegóły na temat zbiorów oraz zasady korzystania dostępne w opisie agendy - Czytelnia i Wypożyczalnia Muzyczna - Gabinet K. I. Gałczyńskiego.

Ponadto czytelnicy mogą wypożyczyć lub skorzystać na miejscu z książek wydanych dużym drukiem. W celu zapoznania się ze zbiorem należy skorzystać z  Katalogu on-line.   W Polu do wyszukiwania należy wybrać opcję Rodzaj dokumentu, a następnie wpisać skrót DL (duże litery).
W Katalogu on-line wyodrębniono także bazę książek wydanych dużym drukiem pod nazwą Książki dla osób niedowidzących - duże litery.  Zbiór obejmuje 54 pozycje, w tym literaturę dla dzieci i dorosłych i jest stale powiększany.