Komunikaty

Data publikacji: 04.09.2017
Konkurs ZDD: Czy wiesz, skąd pochodzi ten cytat?

Zapraszamy do udziału w konkursie „Czy wiesz, skąd pochodzi ten cytat?” zorganizowanym w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa 2017 pod hasłem „Smaki dziedzictwa”. Na odpowiedzi czekamy do 30.09.2017.

Biuro Dokumentacji Zabytków w Szczecinie i Książnica Pomorska w Szczecinie zapraszają wszystkich miłośników zachodniopomorskich książek do udziału w konkursie „Czy wiesz, skąd pochodzi ten cytat?” zorganizowanym w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa 2017 pod hasłem „Smaki dziedzictwa”. Cytaty pochodzą z wybranych książek (liczba źródeł jest dwukrotnie większa od liczby cytatów). Przez cały czas trwania konkursu tytuły będą umieszczone
na specjalnej półce w Czytelni Pomorzoznawczej Książnicy Pomorskiej. Należy odpowiednio dopasować treść cytatu do pozycji książkowej, z której ten pochodzi. Ustalenie strony, na której znajduje się cytat, będzie dodatkowo nagrodzone.

Karty konkursowe będą dostępne w wersji papierowej w Czytelni Pomorzoznawczej i Biurze Dokumentacji Zabytków oraz w wersji cyfrowej na stronach internetowych obu instytucji (www.ksiaznica.szczecin.pl, www.bdz.szczecin.pl). Odpowiedzi prosimy dostarczyć do Czytelni Pomorzoznawczej osobiście lub e-mailem (pomorze@ksiaznica.szczecin.pl) w terminie do 30.09.2017 r., podając swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu lub adres e-mailowy.

Szczegóły, bibliografia i cytaty - w załączniku.

Pliki:

konkurs Czy znasz ten cytat - typ: Plik PDF, waga: 278.84 KB